طراحی بسته بندی محصولات

طراحی بسته بندی محصولات

توضیحات مرتبط با طراحی بسته بندی محصولات در محراد گرافیک

بدون شک، همه ی ما با اهمیت طراحی گرافیک در بسته بندی محصولات آشنا هستیم. همانطور که می دانید رقابت در دنیای برند ها بسیار شدید است و به طور روزمره، با برند شدن برخی شرکت ها و یا کسب و کار ها، این رقابت در حال گسترش است. حال، مدیران با تجربه برای موفقیت در دنیای کسب و کار ها، سعی می کنند همواره از هر روش ممکنی استفاده کنند تا بتوانند برند خود را گسترش دهند. یکی از راه هایی که اخیرا بسیار مورد توجه مدیران و بازاریاب ها بوده است، سرمایه گذاری در زمینه طراحی گرافیک بوده است.

طراحی وب سایت، طراحی بصری صفحات شبکه های مجازی مانند اینستاگرام، ساخت موشن گرافیک و تیزر های تبلیغاتی، طراحی ست ها و پوستر های گرافیکی برای جلب نظر بهتر مشتری، همه و همه از موضوعاتی هستند که در زمینه طراحی گرافیک، بسیار مورد استفاده قرار می گیرد. اما در کنار همه ی این ها، یک موضوع وجود دارد که نقش پررنگ تری را در دنیای رقابت بین برند ها بازی می کند.

طراحی بسته بندی محصولات!

بله! دقیقا همینطور است! نقش ظاهر بسته بندی محصولات در فروش یک محصول می تواند نقش اساسی تر نسبت به بسیاری از فاکتور های دیگر داشته باشد. اما چگونه؟

در ادامه چند دلیل ساده مطرح می کنیم که متوجه شوید چگونه ظاهر بسته بندی محصول برای فروش بیشتر و کسب موقعیت بهتر برای برند از فاکتور های مهم و اساسی شمرده می شود.

  1. طراحی بسته بندی محصول، نسبت به بسیاری از سبک های تبلیغاتی دیگر مانند ساخت موشن گرافیک و تبلیغ در رسانه های صدا و سیما بسیار ارزان تر تمام می شود.
  2. یک طراحی خوب برای ظاهر بسته بندی محصول، یک تبلیغ رایگان برای برند در قفسه و ویترین فروشگاه ها به حساب می رود.
  3. این نوع تبلیغات، نزدیکترین فاصله مکانی را با مشتریان دارد و بیشتر از هر چیز دیگری می تواند مشتری را به خرید لحظه ای ترقیب کند.

سوالات متداول

سوالات متداول

سوالات رایج کاربران پیرامون طراحی بسته بندی

1. روند مشاوره و ثبت سفارش چگونه است؟

برای مشاوره می توانید از طریق تماس مستقیم با کارشناس گرافیک دو بعدی محراد گرافیک با شماره 09364725763 تماس برقرار کنید. همچنین برای ثبت سفارش نیز می توانید از طریق راه های زیر اقدام نمایید.

  1. تماس مستقیم با کارشناس گرافیک دو بعدی
  2. ارسال پیام از طریق تلگرام یا واتس آپ به کارشناسان محراد
  3. ارسال درخواست از طریق صفحه تماس

جهت رسیدگی و بررسی سریع تر به درخواست شما، در صورت امکان، از تماس مستقیم با کارشناس بخش مربوطه استفاده کنید.

2. آیا شما به شکل حضوری نیز فعالیت می کنید؟

از آنجا که دفتر مرکزی تیم محراد تنها در شهر همدان می باشد، تمرکز اصلی تیم بر فعالیت به شکل دورکاری است. در صورت تمایل مشتری به مشاوره و بستن قرارداد به صورت حضوری نیز، نمایندگان یا مدیران تیم محراد، تنها برای سفارشات طراحی وب و فروشگاه اینترنتی و یا اخذ قرارداد همکاری بلند مدت در هر کدام از زمینه ها، می توانند زمانی را برای مشتریان محترم، در شهرستان محل فعالیت آنها و با هماهنگی قبلی، در جهت ارائه مشاوره و خدمات لازم اختصاص دهند.

3. قیمت گذاری در تیم محراد چگونه است؟

تلاش تیم طراحی محراد همواره در جهت همکاری با مشتریان با پایین ترین تعرفه ممکن(البته با در نظر گرفتن کیفیت خدمات) می باشد. تعرفه خدمات مرتبط با طراحی بسته بندی محصولات در صفحه تعرفه ها درج شده است. همچنین برای کسب اطلاعات بیشتر، سعی کنید با کارشناسان ما ارتباط تلفنی برقرار کنید.

4. مدت زمان تحویل سفارش چگونه است؟

سفارشات مرتبط با طراحی بسته بندی محصول با توجه به حساسیت بسیار بالایی که دارند ممکن است کمی زمانبر شود. با در نظر گرفتن درخواست شما برای اصلاحات احتمالی طرح اولیه، زمانی حدود 3 تا 7 روز کاری برای انجام کامل یک طرح، پیش‌بینی می شود.

5. روند واریز هزینه سفارش و ضمانت بازگشت وجه

در محراد گرافیک، شروع انجام سفارش پس از واریز پیش پرداخت انجام می شود. این پیش پرداخت در سفارشات طراحی بسته بندی محصول، حدود 30 درصد کل مبلغ سفارش است. در تمامی سفارشات به جز طراحی سایت و موشن گرافیک، در صورتی نارضایتی مشتریان، کلیه مبلغ پیش پرداخت بدون قید و شرط برگردانده می شود.

6. سوال من در لیست بالا نیست

پرسش و پاسخ های مرتبط با این بخش بزودی تکمیل می شود. با این حال، جای نگرانی نیست! با کارشناسان ما از طریق صفحه ارتباط با ما در منو اصلی سایت، تماس بگیرید و مشاوره رایگان دریافت کنید.

مشاوره و سفارش

برای مشاوره یا سفارش از طریق تماس مستقیم و یا پیام تلگرامی با کارشناس گرافیک دو بعدی تیم ما در ارتباط باشید.
09364725763

تعرفه های طراحی

تعرفه های مرتبط با هر یک از خدمات را می توانید در صفحه تعرفه ها مشاهده کنید. پیشنهاد می کنیم برای مشاوره و هماهنگی بیشتر، در صورت امکان با کارشناس بخش مربوطه تماس حاصل کنید.

نمونه کار های بسته بندی محصول

اعتبار ما این است که مورد اعتماد برند های برتر هستیم.

آخرین های گرافیک و بازاریابی

جالب است بدانید مطالب آموزشی محراد بلاگ توسط کارشناسان مربوطه از منابع خارجی معتبر ترجمه می شوند.

تفاوت های وکتور و رستر به زبان ساده

تفاوت های وکتور و رستر به زبان ساده

در این آموزش به بررسی ویژگی ها، کاربرد ها و تفاوت های میان فایل های

خصوصیاتی که یک لوگوی عالی باید داشته باشد

در این مطلب ویژگی های لوگوهای موفق را بررسی خواهیم کرد و خواهیم دید که

15 آگهی تبلیغاتی خلاقانه

به اتفاق به تماشای 15 آگهی تبلیغاتی خلاقانه می پردازیم که ذهن هر بیننده ای