تعرفه های طراحی گرافیک

تعرفه خدمات

هزینه پلن های طراحی در محراد گرافیک


از آنجا که نیاز ها و اهداف مشتریان از پروژه های طراحی (وب سایت، موشن گرافیک، لوگو و…) متفاوت است، در هر زمینه دو پلن های متفاوتی را پیش روی مشتریان قرار داده ایم.

پلن های ارزان قیمت و اقتصادی بیشتر مناسب کسب و کار های نو پا و تازه تاسیس و همچنین پروژه های شخصی می باشد. اما برای شرکت ها و موسساتی که نیاز به طرح های منحصر بفرد و امکانات حرفه ای تر نیاز دارند، پلن های پیشرفته را پیشنهاد می کنیم.

پلن های طراحی سایت به صورت زیر می باشند:

  1. پلن خدماتی – شرکتی: از 900,000 تا 3,000,000 تومان
  2. پلن فروشگاهی: از 1,900,000 تا 5,000,000 تومان

در تمامی پلن های خدماتی – شرکتی، حتی ارزان ترین پلن، طراحی سطح بالا و کاملا ریسپانسیو (سازگار با موبایل و تبلت) اعمال می شود. همچنین امنیت و آپتایم (در دسترس بودن 24 ساعته بدون افت سرعت) تمامی پلن ها توسط کارشناسان تیم ضمانت می گردد. امکانات عمومی مانند صفحه خدمات، صفحه و فرم تماس با ما، اسلایدر و گالری تصاویر و امکاناتی نظیر این ها در تمامی پلن ها موجود بوده و قیمت ها تحت تاثیر قرار نمی دهند.

آنچه که قیمت پلن ها را تحت تاثیر قرار می دهد امکانات اختصاصی می باشد که نیاز به کد نویسی های گسترده داشته و معمولا در هر وب سایتی دیده نمی شوند. امکاناتی نظیر:

  1. فرم های رزرو وقت پیشرفته مانند کلینیک ها و مطب های پزشکی
  2. وب سایت های ارائه سرویس(مانند دانلود کتاب یا فایل) در قبال پرداخت آنلاین
  3. سامانه های کاربری پیشرفته با تایید هویت
  4. سیستم های ارتباطی پیشرفته مانند مشاوره آنلاین

در پلن های فروشگاهی نیز، متناسب با امکانات مورد نیاز مشتری، قیمت ها تحت تاثیر قرار می گیرند. برای اطلاع از قیمت دقیق طراحی و راه اندازی وب سایت مورد نظر شما، با کارشناسان ما تماس بگیرید.

به دلیل گستردگی خدمات و عوامل زیادی که در تعیین هزینه ساخت یک موشن گرافیک تاثیر می گذارند، مانند نیاز یا عدم نیاز به طراحی کاراکتر های اختصاصی، گوینده یا همان نریشن، مدت زمان موشن گرافیک، کیفیت مد نظر (Full HD, 4K) و… تعرفه ساخت موشن گرافیک مورد نظر پس از مشاوره تلفنی یا حضوری با کارشناس مربوطه تعیین می گردد. با این حال تعرفه کلی موشن گرافیک به صورت زیر محاسبه می شود.

  1. هزینه هر ثانیه موشن گرافیک: 5,000 تومان
  2. هزینه گوینده: 100,000 تومان (و یا تعرفه گوینده مد نظر شما)
  3. هزینه هر کاراکتر کاملا اختصاصی: 100,000 تومان

همچنین لازم به ذکر است موشن گرافیک ها با کیفیت Full HD به مشتریان تحویل داده می شود و با توجه به منابع سخت افزاری پیشرفته مورد نیاز، هزینه خروجی 4K بر ازای هر موشن گرافیک 50 تا 100 ثانیه ای 100,000 تومان خواهد بود. همچنین مدت زمان تحویل موشن گرافیک ها 5 تا 7 روز کاری می باشد.

متاسفانه به دلیل برخی مشکلات پیش آمده در سیاست های قیمت گذاری طراحی لوگو در بین همکاران و همچنین ارقام اعلامی از سوی انجمن طراحان گرافیک در کنار تفاسیر غلط برخی کاربران و مشتریان، برآورد هزینه طراحی لوگو تنها از طریق مشاوره تلفنی و حضوری ممکن است.

سایر خدمات طراحی گرافیک مانند طراحی پوستر، کاتالوگ، بروشور و… به صورت توافقی انجام می شود. تمام تلاش کارشناسان ما ارائه پایین ترین قیمت با توجه به کیفیت خدمات است. همچنین در سفارشات طراحی گرافیک (به جز وب سایت و موشن گرافیک) در صورت نارضایتی مشتری، هزینه پرداختی به صورت کامل و بدون هیچگونه قید و شرط عودت داده می شود.

مشاهده شماره های تماس

در جهت جلب رضایت هرچه بیشتر مشتریان عزیز، در اکثر زمان ها و مناسبت های مختلف، جشنواره های متعدد با هدایا و تخفیفات هیجان انگیز در صفحه اینستاگرامی محراد برگزار می شود. برای شرکت در این جشنواره ها تنها کافیست صفحه اختصاصی ما را در اینستاگرام دنبال کنید تا در جریان جشنواره ها و تخفیفات ما قرار بگیرید.

هدیه عضویت در باشگاه مشتریان: برای بهره مندی از هدیه اولین سفارش، صفحه اینستاگرام محراد را دنبال کنید، 10 پست آخر را لایک و برای 3 پست دلخواه کامنت بنویسید. با این کار در باشگاه مشتریان محراد عضو شده و در اولین سفارش خود 20 درصد تخفیف (ویژه سفارش طراحی گرافیک) و 10 درصد تخفیف (ویژه سفارش وب سایت و موشن گرافیک) دریافت خواهید کرد.